Hahó, itt Európa!
A MÁV a fejlődés útjára lépne, és szíves-örömest sutba dobná a zárjelző tárcsákat. Érthető, hiszen Nyugat-Európában hiába keresnénk a vonatok végén ezt a megszokott, bájos kis fityuszkát. Igenám, de a Nemzeti Közlekedési Hatóság foggal-körömmel ragaszkodik nemzeti ereklyénkhez, a vasút eme becses hungarikumához. Győri Gyula, a Nemzeti Közlekedési Hatóság elnöke újabb levelet kapott tőlünk.
[Na, de hol a tárcsa?! A fotóra kattintva galéria nyílik Európára, a képek alatt megtaláljátok levelünket is - a szerk.]
