Nálunk minden
a vasutasokról szól!

Intézkedést kértünk az NKH-tól


"Napjainkra a fővonalak nagy részén - elsősorban a számtalan lassújel miatt - olyan helyzet alakult ki, hogy az Írásbeli rendelkezések tartalmának betartása a tévesztés, vagy akár a sorozatos tévesztés veszélye nélkül szinte lehetetlen." Levelet írtunk a Nemzeti Közlekedési Hatóság elnöke részére; forgalombiztonságot érintő kérdésekben kértünk intézkedést.
[Levelünket a lap alján mellékelve elolvashatjátok - a szerk.]

Letölthető dokumentumok:

NKH_bejelentes_2012.pdf