Nálunk minden
a vasutasokról szól!

XXVII. Vasutas Focikupa


Január 23-án Szerencsen ismét sor került a hagyományos, Bánsági József kocsivizsgáló tagtársunk emlékére megrendezett XXVII. Vasutas Focikupára.

XXVII. Vasutas Focikupa

Ismét jelentős létszámmal és nagy lelkesedéssel kezdődött meg az emléktorna. A játékosok, a vendégek, a szurkolók, a támogatók egy jó kedélyű, vidám, de küzdelmektől sem mentes napot töltöttek együtt s emlékeztek.

A Focikupán első helyezést ért el a Nyíregyháza Jegyvizsgálók csapata, a második a Keleti Mozdonyvezetők, harmadik a Füzesabonyi csapat lett.

Gratulálunk mindenkinek az elért eredményekhez! 

A Focikupa nem titkolt célja - a közösség kovácsolás mellett - Bánsági József, a VDSzSz Szolidaritás Miskolci Kocsivizsgáló Alapszervezet vezetője emlékének ápolása is. Minden évben a családdal közösen emlékezve látogatunk ki a temetőbe és helyezzük el az emlékezés virágait.
Bánsági József 1992-ben lépett be szakszervezetünkbe többedmagával. Már a kezdetektől tisztséget vállalt, és több évtizeden keresztül intézte a tagság ügyes-bajos dolgait. Szabadidőt, fáradtságot nem kímélve tette dolgát, nem csak
kocsivizsgáló tagtársaiért, hanem mindenkiért. 2017 óta nincs köztünk, emlékét őrizzük!

Találkozunk és emlékezünk 2027-ben is!

Galéria