Nálunk minden
a vasutasokról szól!

XXVI. Vasutas Focikupa


Január 12-én Szerencsen került sor a hagyományos, Bánsági József kocsivizsgáló tagtársunk emlékére megrendezett XXVI. Vasutas Focikupára.

A Focikupán első helyezést ért el a Nyíregyháza Jegyvizsgálók csapata, a második a Keleti Mozdonyvezetők, harmadik a Szerencsi Kocsivizsgálók csapata lett. Gratulálunk az elért eredményekhez! 

A Focikupa nem titkolt célja - a közösség kovácsolás mellett - Bánsági József, a VDSzSz Szolidaritás Miskolci Kocsivizsgáló Alapszervezet vezetője emlékének ápolása is.

Bánsági József 1992-ben lépett be szakszervezetünkbe többedmagával. Már a kezdetektől tisztséget vállalt, és több évtizeden keresztül intézte a tagság ügyes-bajos dolgait. Szabadidőt, fáradtságot nem kímélve tette dolgát, nem csak kocsivizsgáló tagtársaiért, hanem mindenkiért. 2017 óta nincs köztünk, emlékét őrizzük!

Galéria