Nálunk minden
a vasutasokról szól!

Tisztelt Tagtársak! - 2009. június 17.


Mégsem lehet olyan könnyen elherdálni a MÁV székházát. Gaskó István és Bárány Balázs Felügyelő Bizottsági tagok által kezdeményezett rendkívüli FB-ülésen elfogadott határozat végrehajtásáig az Andrássy úti ingatlan áruba bocsátása nem lehetséges. A MÁV Zrt. Felügyelő Bizottság 26/2009. (06. 03.) számú határozata:

"A MÁV Zrt. Felügyelő Bizottsága megtárgyalta a két tagja által, 636/2009. szám alatt benyújtott, a MÁV Zrt. Andrássy úti székházának eladásával kapcsolatos indítványt.

A Felügyelő Bizottság nyomatékkal javasolja az Alapítónak, hogy kötelezze a MÁV Zrt. vezetését a hatályos ingatlangazdálkodási stratégia felülvizsgálatára - ahogyan azt a Felügyelő Bizottság már a 2008. november 5-i ülésén meghozott 62/2008. (11. 05.) számú határozatában javasolta -, és csak ezen felülvizsgálat után kötelezze a Társaságot a székház eladására.

10 igen szavazattal és 1 nem szavazattal elfogadva."

A határozatot megelőzően a MÁV Zrt. Felügyelő Bizottságának elnöke részére írt levelünk az alábbiakban teljes egészében elolvasható: