In memoriam Bánsági József
Bánsági József, a VDSzSz Szolidaritás Miskolci Kocsivizsgáló Alapszervezet vezetője nincs többé köztünk.
A fájdalom és a halál az élet része, de amikor az egyik pillanatról a másikra történik meg az döbbenet és mély fájdalom, amit az ember sokáig nem tud feldolgozni. Sajnálattal közlöm mindenkivel, akik ismerték, hogy régi „harcos" tisztségviselő-társam, Bánsági József, a Miskolci kocsivizsgáló alapszervezet vezetője nincs többé köztünk. Harcos szíve vasárnap óta nem dobog többé. A VDSzSz-be 1992-ben lépett be többedmagával. Már a kezdetektől tisztséget vállalt, és több évtizeden keresztül intézte a tagság ügyes-bajos dolgait. Szabadidőt, fáradtságot nem kímélve tette dolgát, nem csak kocsivizsgáló tagtársaiért, hanem mindenkiért. Bánsági József temetéséről a család később intézkedik.
Cseh Béla Zoltán, miskolci területi vezető ügyvivő
