Nálunk minden
a vasutasokról szól!

Kutasi fohász


Levelet írtunk Andrási Miklós, a MÁV Zrt. elnök-vezérigazgatója részére. Levelezésről ugyan nehéz beszélni, mert mi írunk, ő vagy munkatársai pedig rendre nem válaszolnak. Ha mégis, olyan levelet küldenek, melynek tartalma nem fedi a valóságot.

"Tisztelt Elnök-vezérigazgató Úr!

Ön, Kutas ügyében immár fél éve tartó - jobb sorsra érdemes - levelezésünk egy újabb stációját tartja a kezei között. Olybá tűnik, hogy nekünk is végig kell menni a keresztúton - annak minden szenvedésével - ahhoz, hogy végre valami érdemi választ kapjunk e hosszú történet alapvetésére.

Levelezésről ugyan nehéz beszélni, mert mi írunk, Ön vagy munkatársai pedig rendre nem válaszolnak. Ha mégis, olyan levelet küldenek, melynek tartalma nem fedi a valóságot – mint erre legutóbb 29/2010 számon ez év januárjában bátorkodtunk rámutatni.


Szívesen fogadnánk eme, a technológia biztonságos üzemeltetéséhez szükséges létszámmal összefüggő kérdésben most már akár az Úristen véleményét is, de nem tudjuk se a rendes, se a „B” postai címét. Ezért ismét Önhöz fordulunk, és fohászkodunk azért, hogy válaszlevél iránti vágyaink végre meghallgatásra találjanak.


Budapest, 2010-02-17


Üdvözlettel:


Bárány Balázs

alelnök"