Nálunk minden
a vasutasokról szól!

ÁEK: levél a miniszterelnöknek


Az ÁEK névhasználatával kapcsolatban az ígérgetések ellenére semmi nem történt: továbbra is csak a Honvédelmi Minisztériumra való hivatkozás jelenik meg a levélpapírokon és az épületek homlokzatán.

[Bárány Balázs, a VDSzSz Szolidaritás alelnöke által Bajnai Gordon részére írt levél a lap alján csatolt fájlban elolvasható - a szerk.]