Nálunk minden
a vasutasokról szól!

Kocsis már nem irányítja a Startot


Mély aggodalom, szomorúság, mitöbb kétségbeesés üli lelkünket a MÁV-Start jövőjét illetően.

A hír szerint ugyanis a hihetetlen tehetséggel és emberi tulajdonságokkal megáldott Kocsis István - aki a Magyar Villamos Műveket, majd a BKV-t vezette a "diadal" útján - a továbbiakban már nem irányítja a céget, mint elnök. Lehetséges, hogy a jövőben már csak leányfalusi haciendáján szolgáló libériás inasai számára tud majd csak hasznos tanácsokkal szolgálni, bár tőlük olyan mértékű honoráriumot kevés eséllyel tud behajtani, mint amilyet az említett cégektől kapott. Hozott tanácsadói is korábban kikoptak mellőle, lassan-lassan már csak egy-két BKV-nál levitézlett zsenit tudhatunk a MÁV-Start vezetői menedzseri pozícióiban. És ha még Aba Botond is beváltja híresztelt fenyegetését, miszerint lemond a Felügyelő Bizottság elnöki posztjáról, nos, azt a cég biztos nem fogja túlélni. Akkor jaj lesz nekünk. Azért talán egyszer eljutunk oda, hogy a MÁV-Start Zrt. említett testületeibe - lehet, hogy kevésbé zseniális -, de megbízható, korrekt, vállalásaikat becsülettel teljesítő személyek kapjanak kinevezést.