Nálunk minden
a vasutasokról szól!

Szatír után esengés


 

 

Eltelt egy év az ominózus email óta. Csak remélni tudjuk, hogy az időközben más régióban tevékenykedő szatírunk nem feledkezett meg a hozzá intézett esengésről: "lassan a borból konyak, belőlem aszott öregasszony lesz!!!!!"

pervert.jpg [sm-300]